Tijdens de herfstvakantie trekken we naar daar waar het laat op het jaar nog warm is, we vliegen naar Algodonales, Spanje.
Algodonales is te ver om naar te rijden, dus gaan we met het vliegtuig. De details van welke vlucht we wanneer nemen delen we tegen september.
Minimum voorwaarden om te kunnen deelnemen aan deze Club Activiteit:
- Initieel brevet of hoger behaald hebben.
- Eigen materiaal hebben.
- Volwaardig lid van de BVVF met verzekering.
Meer info over de Club Airsport in het algemeen hier.
Kosten
Omdat dit een Club Activiteit is die verder gaat dan de standaard afstand zijn er een paar extra kosten waar je rekening met moet nemen:
- We gaan met het vliegtuig, maar mikken op de goedkoopste vluchten, reken ongeveer € 200.
- Lokaal moeten we een bus (of auto’s huren), reken ongeveer € 100 (het verbruik wordt lokaal verdeeld zoals steeds).
- Lokaal verblijven we in appartementjes, maar dit valt dan weer goed mee in Spanje reken ongeveer € 200.
Planning
- Vlucht heen op zaterdag 28 of zondag 29/10 afhankelijk van de goedkoopste vluchten.
- Eerste stagedag zondag 29/10 of maandag 30/10
- Laatste stagedag vrijdag 03/11 of zaterdag 04/11
- Vlucht terug op zaterdag 04/11 of zondag 05/11
Infoavond
- Woensdag 25/10 om 19u30
Op de infoavond bespreken we de details van de Club Airsport, organiseren we een carpool en beantwoorden we al je vragen.
Reserveringen
Meld je aan als je al een account hebt.